Podpořte nás

V naší škole vzděláváme více než 60 žáků s různým druhem handicapu. Chceme, aby vyučování bylo kvalitní, aby děti mohly využít naplno všechny své schopnosti a dovednosti a hlavně aby se ve škole cítily dobře. K takové práci ale potřebujeme dostatek finančních prostředků i Vaši dobrovolnickou pomoc.

Pomozte spolu s námi vytvářet pro naše děti dobrou školu! Z Vašich příspěvků nakoupíme potřebné edukační pomůcky, s dobrovolníky můžeme vzít děti třeba na výlet.

V každé třídě máme prostor pro zlepšování kvality. V současné době proto vybíráme na jeden malý třídní projekt:

• Pro žáky bychom rádi pořídili nový I-Pad, který je díky různým aplikacím vhodný pro výuku dětí s postižením.

PODPOŘÍM VÁS JAKO DOBROVOLNÍK

Děkujeme!

Vaše příspěvky můžete zaslat pomocí platební karty nebo také na náš účet 3652019309/0800. Přispět můžete po kliknutí na jednotlivé projekty. Rádi Vám zašleme také potvrzení o daru. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Líbí se Vám, jak pracujeme? Podpořte nás!