18. listopadu 2017

poznáváme všemi smysly

18. listopadu 2017 - IQ park Liberec

výlet do liberce

V pondělí 13.11. jsme se konečně vypravili do naší tradiční školní destinace - do IQ parku v Liberci. Na nádraží se nás sešlo sedmnáct účastníků zájezdu. Zakoupili jsme jízdenky a naskákali do vlaku. Tam bylo příjemně vytopeno a spousta místa.

IMG_0512

Zasněženou krajinou jsme v pohodě, klidu a míru dorazili do Liberce, tam se podívali na práci filmařů a historickou lokomotivu a pak šup dolů do Babylonu, kde nás již očekávali v IQ parku. Exkurzi jsme tradičně zahájili svačinou a pak již vzhůru - patro po patru.

tentokrát jsme ani nestihli navštívit všechny expozice a čas nás již tlačil zpět na nádraží. Cesta domů byla klidná, místa ve vlaku dostatek a tak jsme plní zážitků a dobré nálady dorazili do Dvora Králové, kde si nás rozebrali rodiče, manželé, manželky, kamarádky a další přátelé školy.

Takže děkujeme a pomalu plánujeme další celodenní výjezd.

IMG_0537

Ahój.