Krabice od bot

10. listopadu 2021

Krabice od bot 2021 – darovat můžete i vy!

Vyzýváme všechny, kteří chtějí obdarovat a potěšit co největší počet dětí a klientů žijících v tíživé sociální situaci, a to prostřednictvím projektu „Krabice od bot“. Obdarováni budou děti z Dětského centra v DK n/L, ze Sociálně aktivizační služby Klub Labyrint, z Centra pro rodinu Klubko, OSPODu, Dětské ozdravovny Království, klienti Barevných domků Hajnice a žáci ZŠ speciální Diakonie. Hlavním organizátorem této akce je Diakonie ČCE Praha. Organizátorem v tomto regionu je naše Základní škola speciální Diakonie Dvůr Králové nad Labem – nám. T. G. Masaryka 40 – vchod z ulice Komenského, které se stalo již potřetí sběrným místem shromažďování dárků v krabici od bot v termínu od 22. listopadu do 5. prosince 2021. Otevírací doba sběrného místa bude od pondělí do pátku od 8:00 – 16:00.

Cílem projektu je oslovit lidi s dobrým srdcem – tedy dárce, kteří darují kvalitní dárečky v krabici od bot. Aby dárek mohl být zaregistrován, dárce si musí na internetové adrese www.krabiceodbot.cz označit toho, koho chce obdarovat – zvolí si věk a pohlaví dítěte. Samými dárci mohou být i děti ze základních škol, jak je v původním projektu zamýšleno “Děti darují dětem“. Věříme, že několik těchto kroků nás neodradí od toho, aby i tyto děti a klienti měli možnost zažít radost pod vánočním stromečkem.

„Podpořme opětovně všichni tuto záslužnou charitativní akci s významovou hodnotou proto, aby i v letošním roce dokázala pomoci potřebným, tak jako v předchozích letech.“

…proto, připojte se k nám.

Tým Základní školy speciální Diakonie ČCE – odloučené pracoviště Dvůr Králové nad Labem

Krabice od bot
10. listopadu 2021 - Krabice od bot