Krabice od srdce

15. března 2022

Tento pátek, v sobotu a v neděli, se uskuteční ve spolupráci s TV NOVA krásná charitativní akce s názvem "KRABICE OD SRDCE" . Naše škola se na této akci bude opět podílet a zajišťovat přebírání dárečků před Hypermarketem ALBERT v TRUTNOVĚ. Smyslem sbírky je přinést radost a rozptýlení dětem, které utíkají do Česka před válkou na Ukrajině. Krabice od srdce se budou poté rozdávat v "Asistenčních centrech pro uprchlíky" a v organizacích dlouhodobě pomáhajících uprchlíkům se zde zorientovat, tj. všude tam, kde děti potřebují ukrátit dlouhou chvíli. Prosíme Vás proto, aby náplní balíčku bylo to, co děti potřebují např. ve školních družinách či klubech (sbíráme jen omezený seznam věcí viz. informační leták). DĚKUJEME !!!

Krabice od srdce
15. března 2022 - Krabice od srdce