Ozdravný pobyt Benecko

6. ledna 2023
Pobyt na horách Benecko 
Nový rok 2023 jsme zahájili na čtyřdenním ozdravném pobytu na horách v Benecku, tentokrát na novém místě - v Penzionu Sůva. Hned první den jsme nezaháleli a po dobrém obědě jsme se vydali za doprovodu sluníčka na Rovinka, kde jsme se občerstvili. I když jsme bez sněhu, tak si krás hor a čerstvého vzduchu užívané plnými doušky.
 
Druhý den hned po výborné snídani jsme si užili hudebně-pohybové dopoledne za doprovodu klavíru. Zpívali jsme několik lidových písní a tančili. Zažili jsme chvilkovou radost z toho, že sněží!!! Záhy sníh vystřídal déšť. Tento den jsme strávili především v duchu hraní společenských her, odpočívání a koukání na pohádky. Napsali jsme pohledy domů.
 
Poslední den pobytu na horách se bohužel přiblížil velmi rychle, ale máme ze sebe radost!!! I bez přízně počasí jsme prozkoumali okolí Kapličky sv. Huberta. Odpoledne na nás konečně čekala sladká odměna v místní cukrárně, kterou si každý žáček za dobrodružství na horách rozhodně zasloužil. Podvečer jsme završili ve stylu několika úžasných masek a převleku při báječném a velmi živém karnevalu.
Celý pobyt jsme si moc užili a budeme se těšit na další dobrodružství, které nám škola připraví.

Více fotek najdete v našem fotoalbu Ozdravný pobyt Benecko
Ozdravný pobyt Benecko
6. ledna 2023 - Ozdravný pobyt Benecko

Líbí se Vám, jak pracujeme? Podpořte nás!