Vzácná návštěva

Vzácná návštěva
26. února 2017 - Vzácná návštěva

Návštěva z Keni

Ve čtvrtek k nám do školy přišla paní Cathrine, která se nedávno do Česka přistěhovala z daleké a horké Keni.

IMG_20170224_100049

Zhruba hodinu a půl nám Cathrine vyprávěla o své zemi (o zvířatech, přírodě a lidech). Děti byly zpočátku trochu ostýchavé, ale postupem času se "otrkaly" a na paní Cathrine vymýšlely záludné dotazy. Čas vyměřený pro návštěvu nám utekl jako voda (klidně bychom mohli pokračovat), děti si prohlédly africké ozdoby, masajskou čutoru, masajskou mačetu a na závěr všichni dostali milou africkou pozornost.

Doufáme, že to nebyla poslední taková návštěva, Cathrine určitě pozveme na nějakou naši aktivitu a budeme se těšit, že se nám podaří najít dalšího vzácného hosta třeba z jiné daleké země. Nakonec bychom mohli touto návštěvou založit tradici a realizovat si svůj malý každoroční projekt EDISON.

IMG_20170224_100804

Fotografie zde: vzácná návštěva

Takže Cathrine děkujeme a doufáme, že se opět brzy sejdeme.